Materiál

HDPE

Mikroten je vysokohustotní polyetylen s co největší pevností a nižší pružností. Znamená to, že se může materiál zpracovávat ve slabších tloušťkách, aníž by přišel o pevnost. Tento materiál je vhodný k potravinám. Materiál je 100% recyklovatelný. Z tohoto materiálu Vám můžeme vyrobit níže uvedené produkty nebo si můžete rovnou vybrat hotové z našeho eshopu.
null

Vhodný k potravinám

null

Vysokohustotní polyetylen

null

100% recyklovatelný

LDPE

Igelit nízkohustotní polyetylen je pevný a pružný materiál vhodný pro styk s potravinami. Materiál je odolný vůči většině běžných chemikálií, nezpůsobuje korozi baleného zboží. Má minimální propustnost vodních par, aromatických látek, kyslíku, tuků. Materiál je 100% recyklovatelný. Již hotové výrobky z tohoto materiálu můžete vybírat zde nebo nám pošlete poptávku zde. Produkty z tohoto materiálu jsou uvedeny níže.
null

Odolný vůči většině chemikálií

null

Odolný proti nárazu

null

Minimální propustnost vodních par

BIO

Kompostovatelný materiál, který je vyroben z kukuřičného škrobu a neobsahuje polyetylen. Při správném skladování taška vydrží více než dva roky. Její rozklad nastartují až půdní procesy v kompostu, tam se pak rozloží do 90 dnů v optimálních podmínkách. Materiál splňuje přísné iso podmínky EU o kompostovatelnosti a nese označení kompostable. Materiál je vhodný k potravinám. Z tohoto materiálu Vám můžeme vyrobit tašku typu košilka v různých velikostech. Níže můžete poptat nebo si vybrat tašky, které máme již skladem.
null

Vhodný k potravinám

null

Neobsahuje žádný polyetylen

null

Rozloží se do 90 dnů