Firma Tašky vyrábí a pracuje s obalovými materiály z plastu

Firma Tašky.cz si už 30 let plní sen o zaběhnuté společnosti vyrábějící plastové obalové materiály. Za naším úspěchem stojí náš skvělý tým a odhodlaný ředitel Slávek Čermák. Naším cílem je pomáhat zákazníkům s výrobou obalových materiálů a jeho následným zpracováním.

  Označte, co víte, zbytek si domyslíme  Jsme také velkoobchod a tašky vyrábíme ve velkém

  V naší nabídce objevíte plastové tašky, mikrotenové sáčky, pytle, fóliové role, igelitové pytle z LDPE, mikrotenové sáčky z HDPE, odpadkové pytle, nákupní tašky všeho druhu, bio kompostovatelné tašky a další produkty z běžného i ekologického plastu. Každý z produktů jsme schopni prodávat ve velkém množství, protože jsme přímý výrobce a máme vlastní stroje.

   

  Pan Čermák a Tašky už řadu let vytvářejí plastové výrobky. Kdo může být našim spokojeným zákazníkem?

  Ideálním zákazníkem jsou maloobchodní čí velkoobchodní společnosti, která potřebují velké množství nákupních tašek, sáčků, plastových pytlů a dalších obalových materiálů.

  Například prodejny potravin, supermarkety a hypermarkety, které spotřebují velké množství mikrotenových sáčků na ovoce, velkoobchody s úklidovým materiálem či grafická studia, která zpracovávají poptávky pro vytvoření potisku na reklamní předměty.

  Dalším vhodným zákazníkem je společnost, která potřebuje vytvořit tašky s potiskem. Kromě klasických tašek se samozřejmě dají potisknout i jiné materiály a produkty. Plastové fólií, mikrotenové sáčky nebo bio kompostovatelné tašky.

   

  Děláte i reklamní potisk nebo nestandardní velikosti produktů?

  Ano! Většina našich produktů lze potisknout a vytvořit tak originální reklamní předměty. Zvládneme reklamní tašky s potiskem, ekologické nákupní tašky, balící fólie a další. K potisku využíváme převážně techniky sítotisku a Flexotisku. Ty zaručují maximální kvalitu potisku a zároveň flexibilitu pro různorodé zakázky. Ke každé totiž přistupujeme individuálně a snažíme se vybrat společně s klientem ten nejvhodnější postup.

   

  Jak se liší sítotisk od Flexotisku?

  Naše materiály umíme potisknout díky dvěma hlavním technologiím. Sítotiskem, který se používá například i na textil a další povrchy. Největší předností je vysoká kvalita a nízké náklady při potisku více kusů produktu. Jakmile je vytvořené síto, které je jednou z nejvíce nákladných položek celého procesu, můžeme stejný motiv tisknout velmi levně na velký počet různých produktů. Pokud se nemění velikost, můžeme stejné síto použít například na plastovou tašku, fólii a mikrotenový sáček.

  Flexotisk je trochu odlišnou technologií, která nejdříve potiskne fólii z plastu, a z té následně vytváříme hotový produkt. V praxi to znamená, že pokud vytváříme plastové reklamní tašky, nejdříve vytvoříme materiál s potiskem a až následně dáváme dohromady tašku svařovačkou.

   

  Kde je možné se za vámi zastavit?

  Strategické umístění naší společnosti na Praze 4 umožňuje rychlé odbavení všech zakázek. Ať už jde o maloobchodní či velkoobchodní prodej jsme připraveni vyhovět naším zákazníkům. Disponujeme vlastním výrobním centrem, kde jsou připravené profesionální stroje generovat až stovky tisíc produktů za měsíc.

   

  Myslí Vaše společnost na životní prostředí? Výroba plastů není příliš ekologická..

  Ani ekologie a vliv naší produkce na životní prostředí nám není lhostejný. Všechny materiály, které používáme jsou recyklovatelné a znovu použitelné. Abychom své závazky vůči planetě posunuli ještě dále, rozhodli jsme se vytvořit speciální bio kompostovatelný materiál, který umožňuje úplné rozložení vytvořeného produktu během 90 dní. Tento speciální materiál splňuje požadavky evropské unie pro kompostovatelné plasty a tím jsme získali certifikát ISO 17088. Ten získají jen společnosti vyrábějící bio plasty s kompostovatelnými vlastnostmi.

  Pokud můžeme být přínosem i pro Váš projekt ozvěte se nám pomocí tohoto kontaktního formuláře.