Potisk sáčků

  • Potisk sáčků technikou sítotisk či flexotisk
  • Tašky vyrobené z různých materiálů a v několika velikostech provedení
  • Jedinečné motivy na míru
  • 30 let zkušeností s výrobou i tiskem na tašky

Flexotisk

Při této technologii se používá stroj značky Holweg s centrálním válcem, který zaručuje přesný soutisk grafiky. Zde se tiskne na fólii, ze které se až poté svařují tašky, sáčky nebo pytle. Tisk Vám mohu nabídnout maximálně 4 přímé barvy z jedné strany a rastr do 60lpi. Cena tisku se pohybuje od 0,15Kč do 0,40Kč za barvu, podle nákladu. Takto mohu potisknout všechny produkty, které nabízím při dodržení minimálního množství.

Sítotisk

Je potisk určen na nižší náklady. Tisk mohu nabídnout již od nákladu 2000 kusů tašek nebo sáčků. Při zachování velikosti grafiky lze i počet 2000 kusů kombinovat různými velikostmi. Cena za potisk se pohybuje od 1Kč do 1,20Kč za barvu podle objednaného množství a složitosti soutisku. Touto technologií lze potisknout tašky a sáčky ze silnějšího materiálu.

K potisku sáčků využíváme dvou grafických technik, abychom mohli uspokojit každou poptávku

Výsledkem je potisk ve vysoké kvalitě. V případě sáčků je možný sítotisk i flexotisk. Konkrétní techniku vybíráme s ohledem na materiál, ze kterého jsou produkty vyrobeny.

V případě flexotisku se tiskne nejprve na fólii a až poté se přechází ke sváření sáčků. Tiskneme od minimálního počtu 500 Ks na zakázku.

Sítotisk se realizuje při zakázkách o minimální velikosti 2 000 Ks. Technika je vhodná pro potisk sáčků ze silnějšího materiálu.

Potřebujete rychle dodat velké množství sáčků?

Vyberte si u nás konkrétní typ a zašlete nám poptávku a my ji obratem zpracujeme a zašleme Vám hotové produkty

Sáčky s potiskem přesně podle Vašich požadavků

Sáčky vyrábíme v několika velikostech a při jejich tvorbě používáme igelit, mikroten i bio materiál ve vysoké kvalitě. Můžeme Vám dodat hotový produkt bez potisku nebo ho opatřit Vaším logem, sloganem a jiným libovolným grafickým motivem, který si sami navrhnete nebo necháte zpracovat naším grafickým oddělením.

 

Sáčky dodáváme v několika variantách

Specializujeme se na klasické sáčky bez uchopení i na takové, které jsou permanentně uzavřené nebo umožňují opakované zalepování díky speciální klopě.

Sáčky s potiskem s možností opakovaného uzavření jsou ideálním řešením pro uskladnění potravin i drobných předmětů, a proto najdou uplatnění v každé domácnosti a maloobchodech.

Pokud potřebujete sáčky větších rozměrů, vyrobíme pro Vás pytle. Ty nabízíme ve variantě s bočními sklady i bez nich.

Materiály, ze kterých jednotlivé sáčky vyrábíme, mohou přijít do kontaktu s potravinami