Výroba igelitových pytlů

Pro vaši firmu, obchod nebo podnik zajistíme výrobu igelitových pytlů, případně sáčků, fólií a tašek, vybavených potiskem podle vaší představy. Upozorněte na sebe a podpořte budování své značky, nebo si nechte natisknout originální tašky jen tak pro radost!

 • Děláme tašky na míru dle zadání s minimálním nákladem 500 kusů
 • Mezi námi používané materiály patří nejen igelit, ale i mikroten a kukuřičný škrob
 • Na tašky natiskneme vaše logo, slogan či libovolný motiv
 • Tiskneme metodou flexotisku a sítotisku. Za kvalitu potisku ručíme!

Taška či pytel s vaším logem nemohou uniknout pozornosti. Bude se o vás vědět, bude se o vás mluvit a řady vašich zákazníků mohou brzy rozšířit další. Kontaktujte nás a obratem pro vás připravíme první várku!

  Označte, co víte, zbytek si domyslíme  Výroba pytlů a tašek nejen z igelitu

  Veškeré naše výrobky u nás vyrábíme primárně ze tří materiálů – mikrotenu, igelitu a kukuřičného škrobu. Poslední varianta se stává čím dál populárnější – eko sáčky z kukuřičného škrobu jsou plně kompostovatelné a vůbec tak nezatěžují životní prostředí.

  Naše výrobky vám můžeme dodat v mnoha variantách a velikostech, od oblíbených tašek typu "košilka" přes tašky s páskovým uchem až po obyčejnou špulku plastové či igelitové fólie.

  Pokud nevíte, který z našich produktů by se k vám a vašemu účelu hodil nejvíce, nebojte se nás otázat, rádi vám na vaše otázky odpovíme!

   

  Jak tiskneme?

  Naše produkty potiskujeme dvěma metodami, flexotiskem a sítotiskem

  • Flexotisk je druhem válcového tisku z výšky, při němž se nejprve tiskne na fólii, která je poté svařována do požadovaného tvaru. Jde o levnější z těchto dvou variant, nabízející 4 barvy z jedné strany při ceně od 0,15 do 0,40 korun za barvu (dle rozsahu objednávky). Vhodné zejména pro velké náklady.
  • Sítotisk je technikou o něco dražší (1 – 1,2 Kč za barvu) technikou, zamýšlenou primárně pro menší náklady. Stálost a trvanlivost i větší spektrum barev jej z dobrého důvodu činí velmi populárním a vyhledávaným druhem tisku.

  Pro tisk disponujeme špičkovým vybavením. Kvalitní potisk bude zároveň vaší i naší vizitkou. Pojďme se pustit do tvorby vašich tašek!