Mikrotenové tašky s potiskem

Přemýšlíte nad levným a zároveň účinným způsobem reklamy pro váš podnik, firmu či obchod? Mikrotenové tašky s potiskem mohou být tím pravým řešením pro vás. Opatřete všechny své sáčky vlastním logem či originálním motivem, a rázem se o vás bude vědět.

A kde jinde si objednat první várku takových sáčků než u nás, kde se jejich výrobou zabýváme přes 30 let?

 • Tašky, sáčky, pytle a fólie z mikrotenu, igelitu, ale i BIO kukuřičného škrobu
 • Vysoká kvalita potisku za užití flexo- či sítotisku
 • Pomoc při tvorbě grafického motivu, pokud ještě nemáte jasnou představu

Každý z vašich klientů či zákazníků, kterého vybavíte vlastní potisknutou taškou, představuje reklamu zdarma. Pořiďte si takových tašek co nejvíce – dejte nám vědět a hned se pustíme do jejich přípravy!

V oboru se pohybujeme již více než 30 let a jsme připraveni na zakázky takřka jakéhokoliv objemu i složitosti. Nebojte se přijít i s neotřelým přáním – zvládneme toho hodně!

  Označte, co víte, zbytek si domyslíme  Nejen mikrotenové sáčky s možností popisu – naše nabídka je mnohem širší

  U nás najdete tašky, sáčky, pytle či pouhé jednovrstvé fólie jak z mikrotenu, tak z takzvaného igelitu. Vše samozřejmě v mnoha tvarech, rozměrech a provedeních.

  Naše výrobky jsou 100% recyklovatelné, nabízíme ale i ještě ekologičtější řešení v podobě eko sáčků vyrobených z kukuřičného škrobu. Takovéto produkty jsou zcela kompostovatelné a po několika měsících přírodních procesů po nich nemusí být ani památky!

   

  Mikrotenové tašky s logem podle vašich představ

  Možná už máte zcela jasno, jak by měl potisk vaší tašky vypadat – tím lépe! Můžeme vám ale pomoci, i pokud prozatím tápete. Z rezervoáru zkušeností, které jsme za dobu našeho působení nasbírali, můžete čerpat i vy. Rádi vám poradíme při tvorbě loga či grafiky a společně vymyslíme motiv, který nebude k přehlédnutí!

  U samotného tisku pak máte na výběr mezi takzvaným sítotiskem a flexotiskem. Flexotisk vás vyjde levněji a je vhodnější pro větší náklady. Sítotisk je zase zárukou opravdové trvanlivosti. Kvalitu ale dostanete v obou případech!

  Pořiďte si mikrotenové tašky od výrobce. U nás si můžete zakoupit také libovolné množství hotových produktů bez potisku za bezkonkurenční ceny!