Označte, co víte, zbytek si domyslíme  Igelitové tašky s potiskem, které se postarají o viditelnost Vaší společnosti

  Nezáleží na tom, jestli se chcete dostat do povědomí potenciálních zákazníků, zvýraznit image své firmy nebo jen hledáte neotřelý způsob, jak zaujmout hosty Vašich promo akcí či firemního rautu. Igelitové tašky jsou v každém případě nenáročným a levným způsobem, jak všech výše zmíněných cílů dosáhnout!

   

  Vyrobíme pro Vás igelitové tašky s libovolným motivem a pomůžeme Vám se zviditelněním Vaší společnosti!

   

  Potisku igelitových tašek se věnujeme již více než 30 let

  Za tuto dobu jsme si vytvořili portfolio spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí. Náš úspěch se úročí každoročním nárůstem objednávek. Na naší cestě jsme nikdy neslevili z vysokých nároků na kvalitu a vždy pro nás byla, je a bude nejdůležitější Vaše spokojenost!

  Jsme schopni pojmout velké množství objednávek a pomoci se zviditelněním velkému počtu firem, které jsou významnými hráči na trhu, nebo teprve hledají způsob, jak se svými zákazníky a obchodními partnery vhodně komunikovat. Můžete si vybrat z různých variant provedení nebo si nechat vytvořit igelitové tašky s vlastním potiskem.

   

  K výrobě reklamních igelitových tašek používáme různé druhy materiálů

  IGELIT

  • Pružný a zároveň vysoce pevný materiál, který je 100% recyklovatelný.
  • Díky svým vlastnostem je odolný vůči nejrůznějším poškozením.

   

  MIKROTEN

  • Vyznačuje se vysokou pevností a nízkou pružností.
  • Výrobky z tohoto materiálu jsou 100% recyklovatelné.
  • Je typický pro svou vysokou nosnost.

   

  BIO - MATERIÁL

  • Jedná se o 100% kompostovatelný materiál vyrobený z kukuřičného škrobu.
  • Neobsahuje žádný polyetylen a může přijít do styku s potravinami.
  • Splňuje přísné ISO normy EU o kompostovatelnosti.
  • Z tohoto materiálu vyrábíme různé velikosti tašek typu košilka.

   

  Zvolte si materiál, techniku potisku, velikost i grafický motiv a sami ovlivněte, jak bude výsledná reklamní taška vypadat!

   

  Výrobu igelitových tašek s potiskem provádíme pomocí dvou odlišných technik

  Sítotisk

  Technika vhodná k potisku sáčků a tašek ze silnějšího materiálu. Zakázky na sítotisk přijímáme od 2 000 kusů, přičemž cena jednoho činí 1 až 1,20 Kč za barvu s ohledem na složitost vybraného motivu a celkové množství tašek.

   

  Flexotisk

  Technika tisku z výšky, při které používáme stroj značky Holweg s centrálním válcem. Tiskne se nejprve na fólii a z té se až poté svařují sáčky, tašky či pytle.

  Flexotisk se může využít u všech reklamních tašek z naší nabídky. Je možné kombinovat až čtyři přímé barvy. Cena za kus se pohybuje v rozmezí 0,15 – 0,40 Kč dle barvy a celkového množství.

   

  Můžete si vybrat z široké nabídky igelitových tašek s potiskem

  Najdete u nás množství předpřipravených modelů reklamních tašek jako například košilky, sáčky a pytle, fólie a další. Jednotlivé druhy se pak liší i tím, jaký typ ucha mají.

  Druhou možností je, že si zvolíte libovolný produkt a my jeho podobu uzpůsobíme na míru Vaším požadavkům.

   

  Igelitová taška s potiskem je tradičním propagačním nástrojem s praktickým využitím

  Pokud nemáte specifické požadavky na grafický motiv Vašich reklamních igelitek, můžete si vybrat z různých variant provedení, které najdete v naší nabídce hotových produktů.

  Na tašky Vám natiskneme libovolný obrázek, logo, slogan či heslo. Rovněž máme i bohaté zkušenosti s jejich tvorbou, proto se na nás neváhejte obrátit i v případě, kdy představu máte, ale chcete pomoci s její realizací.

   

  Naši zkušení grafici Vám pomohou s tvorbou grafického motivu, který budete moci využít i pro další reklamní předměty a šířit tím své reklamní sdělení mezi potenciální zákazníky i širokou veřejnost.